Ja jūti vai nešaubīgi zini, ka Dievs Tevi uzrunā un aicina iesaistīties kalpošanā cilvēkiem ar invaliditāti, mēs priecāsimies, ja Tu ar mums sazināsies, rakstot vai zvanot.


Wings for Wheels” par savu uzdevumu izvirzījusi darbu ar cilvēkiem, kam ir kustību traucējumi, veicinot viņu garīgo, fizisko un emocionālo attīstību ar izglītojošu un radošu aktivitāšu palīdzību, tādejādi sekmējot viņu integrāciju sabiedrībā.


Redakcijā gaidām no Jums Jūsu ierosmes... Tās publicēsim un nogādāsim līdz lasītājim. Lasītāji, variet iesūtīt savas vēlmes, ko iegādāties, pārdot vai apmainīt. Varbūt Jums vēl ir kādas citas idejas, ko vēlaties pie mums izteikt... Mēs būsim priecīgi tās publicēt. Mēs esam Jums atvērti.

Varbūt Tu uzreiz zini, ka vēlies atbalstīt ar aizlūgšanām, finansiāli vai kā brīvprātīgais Wings for Wheels rīkotajās nometnēs vai citos pasākumos. Varbūt Tev ir idejas, kādu palīdzību Tu varētu piedāvāt. 


"Wings for Wheels" ("Spārni riteņiem") ir “Jaunatnes ar Misiju – Rīga” kalpošana, kas aizsākās 2007. gadā ar mērķi dot iespēju cilvēkiem ar invaliditāti dzirdēt Evaņģēlija vēsti.


Rekvizīti:

Biedrība “Wings for Wheels”

Swedbank: LV55HABA0551044510872

SWIFT:  HABALV22

Reģ. nr. 40008271198

Rīga, Kursīšu iela 1, LV-1058


Kontakti detalizētai informācijai:

Žurnāla redaktore Santa Survila 

Biedrība "Wings for Wheels"

tel. (+371) 29615644 santaw4w@gmail.comw4w.lv*

*

*
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 . 61842647